OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.10.2019r.

  1. Serdeczne podziękowania dla STRAŻKÓW za pomoc w posadzeniu tuji i oświetleniu krzyża na kościele.
  2. W dniach 24-25 października organizowana jest diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę jako dziękczynienie za Nawiedzenie Kopii obrazu Matki Bożej. Koszt około 100 zł bez noclegu (nocleg dodatkowo 31zł.)
  3. Młodzież, która w piątek przyjmie Sakrament Bierzmowania uczestniczy w Nowennie do Ducha Świętego i w próbach. Wszystko w łączności z Mszą Świętą. Spowiedź dla Młodzieży w czwartek po próbach, a dla rodziców i świadków codziennie półgodziny przed Mszą Świętą.
  4. W październiku. Różaniec w dni powszednie o godzinie 1730 a w niedzielę o godzinie 1030. W Nowej Świętej codziennie o godzinie 1630
  5. W niedzielę w Nowej Świętej ostatnie w tym roku NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE o godz. 1900. Na procesję proszę przynieść świece.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 1100 spotkanie rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ.
  7. W przyszłą niedzielę jako drugą miesiąca kolekta na cele gospodarcze.
  8. Dziękuje za porządki w kościele parafialnym Rodzinom: Podobne podziękowania kierujemy do Rodzin z Nowej Świętej za porządki w kaplicy św. Józefa.
  9. Zmarła nasza parafianka śp. Gertruda Pikulik

Proboszcz

Ks. Tadeusz Czyż

Tel.:667115559

   
© www.wies-swieta.net