PROBOSZCZOWIE;

1. Ks. Roman Wróbel - od 27.08.1998 - 25.06.2009

2. Ks. Mieczysław Majdan - od 25.06.2009 - do 25.06.2011

3. Ks. Zbigniew Grzegorzewski - od 25.06. 2011  roku do 21 czerwca 2019 roku

4. ks. Tadeusz Czyż - ustanowiony 22 czerwca 2019 roku...

   
© www.wies-swieta.net